Najczęściej zadawane pytania

FAQ

W naszym regionie polecić można specjalistów stomatologów, chirurgów plastycznych, masażystów, okulistów, psychiatrów i lekarzy wielu innych specjalności. Możecie Państwo skorzystać również z pobytów w pobliskich sanatoriach, które od lat zajmują się profilaktyką i leczeniem.
Po otrzymaniu Państwa oczekiwań przygotowujemy wstępny koszt usługi opieki nad Państwem. Po Państwa konsultacji z lekarzem specjalistą sporządzany jest kosztorys szczegółowy, uwzględniający oprócz kosztów transportu na miejscu, zakwaterowania, wybranych przez Państwa atrakcji również cenę konkretnych zabiegów medycznych.
Koszty ubezpieczenia są różne w różnych krajach, dlatego każdy gość ponosi je indywidualnie po konsultacji ze swoim ubezpieczycielem.
Kosztorys ustalany jest indywidualnie a w jego skład wchodzi: zakwaterowanie sposób transportu na miejscu zakres usług medycznych u wybranych specjalistów atrakcje związane z czasem wolnym
Niektóre zabiegi mogą być częściowo lub całkowicie refundowane. Należy uzgodnić to ze swoją kasą chorych przed podjęciem leczenia.
Tak. Tłumaczymy z j. polskiego na j. niemiecki/ angielski i z j. niemieckiego/ angielskiego na j. polski.
Auto lub publiczne środki komunikacji - to zależy od Państwa. Naturalnie towarzyszymy Państwu podczas jazdy, więc nie ma obaw, że gdzieś się Państwo zgubicie. Środki komunikacji miejskiej są na dobrym poziomie i pozwalają bliżej poznać codzienne życie w Polsce. No i są tańsze.
Przy dłuższych pobytach proponujemy miły apartament (40m2) z balkonem od południowej strony. Jest on w pełni wyposażony (telewizor, internet, lodówka, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka, pralko- suszarka, automatyczny odkurzacz, klimatyzacja). Mogą w nim mieszkać 3-4 osoby. W dobrze wyposażonej kuchni przygotujecie Państwo posiłki lub skorzystacie z miłej restauracji, która znajduje się w tym samym budynku i oferuje smaczne i niedrogie posiłki. W budynku znajduje się również piekarnia a zaraz obok sklep spożywczy. Niedaleko znajduje się park, gdzie możecie się Państwo zrelaksować. Jeśli zdecydujecie się Państwo na hotel, pomożemy w jego wyborze.
We Wrocławiu i okolicy znajdzie się coś ciekawego dla każdego- dla smakoszy piwa z małych, lokalnych browarów, potraw regionalnej kuchni, fanów jazzu, opery, kina a także pieszych wędrówek czy historii. Będziemy Państwu towarzyszyć i obiecujemy wybrać to, co da Państwa najciekawsze.
Np. wybielanie zębów (lampa) od. 1000 zł biżuteria na zęby od 200zł implant od 3000zł przeszczep tłuszczu na dłonie od.4000zł Podane ceny są przykładami z roku 2016 a cena Państwa zabiegu jest ustalana po indywidualnych konsultacjach z lekarzem. Dla gości z zagranicy- proszę o sprawdzenie obecnego kursu walut www.bankier.pl/waluty/kursy-walut/nbp

Jeśli nie znajdziesz na liście informacji, którą poszukujesz, napisz do nas